DÜĞÜN

Davetinizi güzel bir anıya dönüştürmek için ekibimiz tarafından size özel hazırlanmış farklı düğün paketi alternatiflerimizi dikkatinize sunuyoruz.

KINA GECESİ

Nas organizasyon farkı ile annelerin bir tanelerinin Kına Gecesini, duygu yüklü olduğu kadar keyifli bir şekilde, geleneklerinize bağlı kalarak eşsiz bir anıya dönüştürüyoruz.

NİKAH

Lüks kavramının yeniden tanımlandığı, görkemli atmosferin cazibesiyle kalplerin ‘mutlulukla’ attığı Nas Organizasyon İle “EVET!” demek için birçok neden bulacaksınız.

SÖZ & NİŞAN

Nas Organizasyon Her Kültür ve Geleneğe uygun nişan gecesi planlamaları ile siz ve misafirlerinize unutulmaz bir deneyim yaşatmak için hizmetinizde

SÜNNET

Sizin ve çocuklarımızın unutamayacakları özel bir an olan sünnet gecesini unutulmaz bir şölene çeviriyoruz.

EVLİLİK TEKLİFİ

Ciddi bir adım olduğu kadar, özenlide olması gereken evlenme teklifi
üzerine fazlasıyla düşünmüş ancak yeterince şaşırtıcı bir konsept bulamamış
olabilirsiniz. Bu durumda sakın üzülmeyin! Çünkü yılların tecrübesini
omuzlarında taşıyan Nas Organizasyon aşkınızı hem görsel hemde
duygusal açıdan tam anlamıyla yansıtacak olan kusursuz evlenme teklifini
tüm detayları ile tasarlayarak en mutlu gününüzü ölümsüzleştiriyor.

KOKTEYL

Şirket toplantıları vekonferansları, ürün tanıtım ve bayitoplantıları organizasyonlarının yapabileceğimiz keyifli ve verimli bir gün sizleri bekliyor. Dernek ve okul yemeklerinde misafirleriniz için özenle hazırlayacağımız menüler ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AÇILIŞ

Şirket tanıtım firmamız Şirketinizin Açılış ve Yıl dönemlerinizde sizi en iyi  anıtmak amacıyla ön plana çıkarmak ve tanıtımızını sağlamaktayız. Açılış organizasyonlarında verdiğimiz hizmetler Mağazanızı müşterilerinize daha güzel görünmesini ve tanınmasını sağlıyoruz.

MEZUNİYET

Mezuniyet Töreni Organizasyon’larınızda siz değerli İdareci, Öğretmen, Veli
ve Öğrencilerimizle birlikte bu özel gününüzü unutulmaz kılmak ve uzun yıllar sizinle birlikte anılacak görkemli ve kusursuz bir Mezuniyet organizasyonu için
Profesyonel kadromuz, sürekli yenilenen ekipmanlarımızı kullanarak bu özel son gecenizde yalnız bırakmıyor; Mezuniyetinizin Projelendirilmesinden, Davetiye tasarımına Özel Sahne, Ses ve Işık Sistemleri ile Catering hizmetine varana kadar A-Z ye tüm hizmeti tek bir çatı altında kaliteli ve uygun bütçeli şekilde sunuyoruz.

KONGRE ve SEMİNER

Tüm kamu ve ya özel sektör kurum ve kuruluşlarının ulusal & uluslar arası, toplantı, kongre, seminer organizasyonlarının danışmanlığı kapsamında ; planlama, koordinasyon ve yönetim, bütçe, kurumsal kimlik, etkinlik kimliğinin oluşturulması, kayıt, konaklama, karşılama, uğurlama, ulaşım, toplantı, teknik ekipmanlar kalemlerinde emrinizdeyiz.

KONSER-FESTİVAL

Bazen yüzlerce hatta binlerce kişiyi ağırlamak, onları sorunsuz olarak bir araya toplamak ve gece sonunda da uğurlamak hafife alınacak bir iş değildir. Bilet satışlı konserler, ödül törenleri, eğlence mekanları, açık ve kapalı konser mekanları için uygun sanatçı ekibi ve ekipmanları ile yasal prosedürleri belirler, doğru kanallarla iletişim planlaması yaparız.
Festivaller genelde doyasıya yemeklerin yendiği, çevrenin en güzel şekilde
süslenip, temizlendiği akşamları ünlü sanatçıların konserleri ile düzenlenen organizasyonlardır. Festival ve Konser Organizasyonları, Belediye Festivalleri, Festival Sunucuları, Festival Yarışmaları, Festival Konsept Organizasyonları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SAHNE & IŞIK SİSTEMLERİ

Profesyonel ses, ışık, görüntü ve sahne sistemleri kurulum, kiralama ve organizasyon konusunda yatırımlar yaparak 2012 yılında hizmetinize girdik. Her biri konusunda uzman ekibimizle, fuar, açılış, seminer, konser, dj parti, düğün, nişan, mezuniyet töreni vb etkinliklerinizde hizmet vermekteyiz

ANİMASYON HİZMETLERİ

Kişisel ve Kurumsal Organizasyonların vazgeçilmezi olan Animasyon Hizmetlerinde başta Şişme oyunlar olmak üzere, takım oyunları, karnaval oyunları, elektronik ve mekanik oyunlar, Animasyon – performans hizmetleri,animasyonlu
yiyecekler, şişme yapılar ve yepyeni eğlenceli oyunları ile sizlere gerek kişi ve
Kurumun organizasyon yapısına özel veya marka odaklı çalışmalar ile projeye
özel animasyon hizmetleri yanında İşyeri Açılışları, Ürün Tanıtım ve Lansmanlarda, Şirket Pikniklerinde, Okul Mezuniyetlerinde, Sünnet Düğünlerinde deneyimli
konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.